Motorola'dan bükülebilen telefon

Motorola, aynı bir saat gibi bileğe takılabilen esnek telefonunu tanıttı.

Yakın zamanda düzenlenen "Lenovo Tech World 23" etkinliği sırasında birçok teknoloji şirketi en son ürünlerini tanıttı. Bu şirketlerden biri de Lenovo'nun alt şirketi olan Motorola oldu. Etkinlikte öne çıkan yeniliklerden biri, Motorola'nın dünyanın ilk giyilebilir akıllı telefonunu tanıtmasıydı. Bileğe takılabilecek şekilde tasarlanmış telefon, esnek ekran teknolojisinin geldiği son noktayı gösteriyor.

motorola-bukulebilen-esnek-telefon-2

Telefon, düz bir şekilde kullanıldığında, size Full HD+ kalitesinde 6,9 inçlik bir pOLED ekran sunuyor. Ayrıca, cihazın farklı stant modlarına ayarlanabildiğini belirtmekte fayda var. Örneğin, alt kısmı kıvrıldığında, cihaz kendisini 4,6 inçlik bir ekrana dönüştürüyor. Telefon, arkasındaki birimler sayesinde, katlandığı şekilde sabit bir duruşa sahip olabiliyor. Bu özellik, cihazın büküldüğü konumumu korumasına olanak sağlıyor.

motorola-esnek-telefon-

Ne dersiniz, bu denli bükülebilen telefonlara gerçekten ihtiyacımız var mı? Belki, cihazın olduğu yerde dik bir konumda durabilmesi görüntülü konuşmalarda işe yarayabilir. Ya da, bunun için birkaç kitap kullanabiliriz. 

Motorola'nın bükülebilen telefonu hakkında daha fazla bilgi için videomuzu izleyebilirsiniz.

Motorola'dan bükülebilen telefon

 

 

 

 

 

Bu gönderiyi Instagram'da gör

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pazarlamasyon (@pazarlamasyoncom)'in paylaştığı bir gönderi

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir