Mimeda Yönetici Direktörü Kına Demirel Women of Excellence "Yenilikçi” ödülünü aldı

Kadın perakendecilerin, marka, pazarlama ve ajans yöneticilerininbaşarılı çalışmalarının ödüllendirildiği “Women of Excellence” ödül töreninde Mimeda Yönetici Direktörü Kına Demirel, “Yenilikçi” ödülünün sahibi oldu.

Path to Purchase Institute tarafından yedincisi düzenlenen “Women of Excellence” ödülleri 18 Ekim günü Chicago’da gerçekleştirilen törende sahiplerini buldu. Kadın perakendecilerin, marka, pazarlama ve ajans yöneticilerinin pazarlama sektöründe etki yaratan başarılı çalışmaları 6 farklı kategoride ödüllendirildi. 

“Yılın Yöneticisi”, “Teknoloji”, “Yenilikçi”, İş Mükemmelliği”, “Mentorluk” ve “Sektör Etkisi” kategorilerinde ödüllerin verildiği törende, 36 kadın lider başarılı çalışmalarından dolayı ödül aldı. Törende, Mimeda Yönetici Direktörü Kına Demirel’e “Yenilikçi” ödülü verildi.

Mimeda Yönetici Direktörü Kına Demirel, “Türkiye’nin ilk perakende medya şirketi Mimeda ile şirketlerin, mağaza içi dijital ekranlar ve kişiselleştirilmiş reklamcılık aracılığıyla yeni pazarlama stratejileri uygulamalarını sağlıyoruz. Birinci yılımızı geride bırakırken, perakende medya alanında kısa zamanda önemli çalışmalara imza attık. Bu çalışmalarımızın hem ülkemizde hem de Amerika’da konunun uzmanları tarafından takdir edilerek ödüllerle taçlandırılması bizim için büyük bir gurur ve mutluluk kaynağı. Hikâyemize gönülden inanan tüm ekip arkadaşlarıma ve güçlü desteği ile her zaman yanımızda olan Migros ekiplerine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir