Migros'ta üst düzey atama

Migros’un Müşteri Deneyim Stratejileri ve Pazarlama İletişimi Direktörlüğü görevini üstlenecek olan isim belli oldu.

Migros’un Müşteri Deneyim Stratejileri ve Pazarlama İletişimi Direktörlüğü görevine Sinem Serdar Orpak getirildi. Orpak, yeni görevinde, pazarlama iletişimi, veri analitiği, CRM ve kampanya geliştirme ekiplerine liderlik edecek. Yeni organizasyon yapısında, 20 milyon aktif üyesiyle Türkiye’nin en büyük sadakat programı Money Kart da Müşteri Deneyim Stratejileri ve Pazarlama İletişimi Direktörlüğü’ne bağlanarak Orpak’ın sorumluluk alanına dahil oldu.

Koç Özel Lisesi ardından İstanbul Üniversitesi ve Middlesex University’de lisans eğitimini tamamlayan Sinem Serdar Orpak, Galatasaray Üniversitesi’nden yüksek lisans derecesini aldı. 2016 yılından bu yana Royal Dutch Shell’de, Global Marka ve Pazarlama İletişim Lideri pozisyonunda 80 ülkeden sorumlu olarak çalıştı. Görevi süresince, dünya çapındaki marka konumlandırması ve iletişim, müşteri yolculuğu tasarımı, yenilenebilir enerji ve entegre stratejik pazarlama projelerinde yer aldı. Teknoloji, otomotiv, enerji gibi farklı sektörlerde 16 yılı aşkın yurtiçi ve yurtdışı tecrübesi bulunan Orpak, bir önceki pozisyonunda Migros’un Marka İletişimi Grup Müdürü olarak görev aldı.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir