Microsoft'un Copilot uygulaması artık iOS'ta

Microsoft'un yapay zeka destekli dijital asistanı Copilot, artık iPhone'larda da kullanılabilecek. Copilot uygulaması, yapay zekayı kullanarak PowerPoint sunumları oluşturabiliyor, metin taslakları hazırlayabiliyor ve hatta belgelerinize uygun görseller önerebilir, bunları dökümanlarınıza ekleyebiliyor.

Kısa bir süre önce Android kullanıcılarına sunulan Copilot uygulaması, şimdi iOS cihazlarda da kullanılabilir durumda. Artık kullanıcılar, uygulamayı kolaylıkla App Store üzerinden indirebilecekler.

OpenAI'ın ChatGPT mobil uygulamasına benzer bir şekilde çalışan bu uygulama, kullanıcılar için yapay zekâyı her an her yerde ulaşılabilir kılıyor. Microsoft Copilot, kullanıcıların sorularını yanıtlıyor, uzun metinleri özetleyebiliyor, e-posta taslakları hazırlayabiliyor ve daha birçok görevi yerine getirebiliyor. Ayrıca, kullanıcılar metinden görseller oluşturan OpenAI'ın yapay zekâsı DALL-E'den de faydalanabiliyorlar.

ChatGPT'nin mobil uygulamasına tercih edilir mi?

Bildiğiniz üzere, ChatGPT'nin ücretsiz versiyonu, kullanıcıların GPT-3.5'i kullanmalarını mümkün kılıyor. Copilot ise, kullanıcıların OpenAI'ın en yeni dil modeli GPT-4'e erişmelerini sağlıyor; hem de herhangi bir ücret ödemeden. ChatGPT'nin ücretsiz versiyonunun aksine, Copilot'un internetteki güncel bilgilere ulaşabildiğini belirtmekte fayda var.

 

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir