Metinlerinizi videolara dönüştüren yapay zekâ: Gen-2

Runway tarafından geliştirilen yapay zekâ "Gen-2", ilettiğiniz metin, görüntü veya kısa videolardan yeni videolar üretebiliyor.

Runway, yakın zaman önce ilettiğiniz metin, görüntü veya kısa videolardan yeni videolar üretebilen çok modlu yapay zekâ sistemi "Gen-2"yu tanıttı. Gen-2, kendisine iletilen metinleri analiz ediyor ve kullanıcıların verdiği komut istemlerine dayalı olarak saniyeler içinde yepyeni videolar üretiyor. Runway, Gen-2 ile içerik oluşturmayı herkes için erişilebilir kılmayı amaçlıyor.

Gen-2 ile video üretmek için herhangi bir teknik detay bilmenize ya da video çekim ekipmanlarına sahip olmanıza gerek yok. Yapmanız gereken tek şey metin kutusuna bir cümle yazmak. Runway bu durumu “Hiçbir şey çekmeden yeni bir şey çekmek” olarak tarif ediyor. Gen-2 ile ilgili daha fazla detay ve ürettiği videolara göz atmak için videomuzu izleyebilirsiniz.

Gen-2 ile metinlerinizi videolara dönüştürün!

 

 

 

 

 

Bu gönderiyi Instagram'da gör

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pazarlamasyon (@pazarlamasyoncom)'in paylaştığı bir gönderi

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir