Messi, Budweiser'ın Marka Yüzü Oldu

Günümüzde futbol denildiğinde ilk olarak akla gelen iki yıldız oyuncudan biri hiç şüphesiz Lionel Messi. Onun gibi büyük bir futbolcu söz konusu olunca da yapılan sponsorluk anlaşmalarının önemi de bir hayli büyük oluyor. İşte geçtiğimiz günlerde bira üreticisi Anheuser-Busch InBev, Messi ile son derece önemli sponsorluk anlaşmasını hayata geçirdi.

https://youtu.be/T8b19_io9LA

Anheuser-Busch InBev, bu önemli sponsorluk anlaşmasının Budweiser markası için yapıldığını ve uzun süreli olduğunu ifade etti. Bu sponsorluk anlaşması kapsamında, ilk olarak Messi'nin bugüne kadarki kariyerini anlatan bir reklam filmi yayımlandı. Bu reklam filminde, kariyerinin başlangıcından bu zamana kadar Messi için söylenen olumsuz sözlere yer veriliyor ve bunlara karşılık reklam filminin sonunda, "Never Give Up On Greatness" (Büyüklükten Asla Vazgeçme) ve "Beer of Kings" (Kralların Birası) sloganları ön plana çıkarılıyor.

https://twitter.com/budfootball/status/1304854135402045441

Bununla birlikte anlaşma kapsamında, üzerinde Arjantinli yıldızdan bir alıntının yer aldığı sınırlı sayıda şişe üretildi. Sınırlı sayıda üretilen bu Budweiser şişeleri; Hindistan, Kolombiya, Arjantin, Şili, Çin, Vietnam, İspanya ve Rusya'daki seçkin perakendecilerde satışa sunulacak.

https://pazarlamasyon.com/laliganin-sponsoru-budweiserin-yeni-kampanyasinin-yuzu-sergio-ramos/

Budweiser, daha önce Real Madrid takımında top koşturan Sergio Ramos ve Marcelo ile de sponsorluk anlaşmaları yapmıştı. Ancak dünya futbolunun zirvesinde yer alan Lionel Messi ile yapılan bu sponsorluk anlaşmasıyla birlikte, Budweiser markası için de bireysel sponsorluk anlaşmaları açısından çıta zirveye konmuş oldu.

https://twitter.com/Budweiser/status/1305440055318716417
Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir