Mercedes'in oto koltukları ofis sandalyesine dönüştü

Mercedes, spor otomobillerinde bulunan koltukları, ofis sandalyesine dönüştürüyor.

Mercedes-Benz'in yüksek performanslı araçlar üreten yan kuruluşu Mercedes-AMG, iş yerlerinde üretkenliği ve konforu artırmak amacıyla spor otomobillerinin koltuklarını ofis sandalyesine dönüştürüyor.

Günlük mobilyaya dönüşen AMG ofis sandalyesi, yarış koltuklarında bulunan sürücünün vücuduna uyumlu tasarım özelliklerini içerisinde barındırıyor. Aynı zamanda performans koltukları ile aynı fabrikada üretilen ofis sandalyeleri, yarış koltuklarıyla aynı teknolojiyle tasarlandı. 

Mercedes-AMG'nin birinci sınıf tüm özelliklerini taşıyan ayarlanabilir sandalyelerinde; sırtlık, destekli yan taraflar ve koltuk uzantıları da bulunuyor. Ayrıca, emniyet kemerinin de bulunduğu tasarımlarda ünlü AMG arması da yer alıyor.

Sandalyeler ayrıca otomobillerde kullanılan aynı yüksek kaliteli Artico ve Dinamica siyah deriyle kaplandı ve tasarımın sportif havasını yansıtan sandalyeye kırmızı yarış çizgileri eklendi. Sandalyeler, markanın web sitesinde ön satışa sunuldu. Fiyatı ise 3 bin 500 euro bandında.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir