Mercedes-Benz'in logosundan ilham alan parfüm koleksiyonu

Mercedes-Benz, üç çizgili logosundan ilham alarak Land-Sea-Air adında kara, deniz, hava üçlemesiyle parfüm koleksiyonu tasarladı.

Mercedes-Benz, ünlü logosundan ilham alarak Land-Sea-Air isimli yeni bir parfüm koleksiyonunu piyasaya sürdü. 

IFF baş parfümcüsü Anne Flipo tarafından tasarlanan koleksiyonun her parçası, kara, deniz ve hava ile ilişkilendirilen özgün özellikleri yakalıyor. Marka ayrıca, geri dönüştürülmüş cam şişelerin yanı sıra ambalajda da alg tabanlı kağıttan elde edilen biyobozunur malzemelerden kullandı. Şişeler bir araya geldiği zaman ise Mercedes'in ikonik logosunu oluşturuyor.

 

 

 

 

 

Bu gönderiyi Instagram'da gör

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mercedes-Benz Parfums (@mercedesbenz.parfums)'in paylaştığı bir gönderi

Koleksiyonun ilk parçası olan Kara kokusu, kakao kabuğu, tonka fasulyesi ve paçuli aroması kara parçasının özünü yakalamaya çalışıyor. Deniz kokusunu anımsatmak için ise menekşe yaprağı, mandalina ve deniz yosunu kombinasyonu kullanılıyor. Son olarak, Hava parfümü koleksiyonu, armoise yağı, canlı narenciye aroması ve zerdeçal yaprağı aromasının bir araya gelmesiyle tamamlanıyor. Karışım, hafiflik ve özgürlüğü hava elementiyle ilişkilendirmeyi amaçlıyor.

 

 

 

 

 

Bu gönderiyi Instagram'da gör

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mercedes-Benz Parfums (@mercedesbenz.parfums)'in paylaştığı bir gönderi

Koleksiyon, Mercedes-Benz'in Amerika sitesinde şişe başı 115 dolar karşılığında satışa sunuldu.

 

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir