Ali Erhan Tamer Meetup Istanbul sahnesinde!

Meetup Istanbul 2023'ün konuşmacıları belli olmaya devam ediyor.

2015 yılından bu yana konu ve konuklarıyla iletişim ve pazarlama dünyasının kapılarını inovatif zihinlerle aralayan Meetup Istanbul 2023'ün temasını sizlerle paylaşmıştık.

“RE:” olarak belirlenen bu yılki temasıyla Meetup Istanbul'un yeni buluşmasında yer alacak konuşmacılar da belli olmaya başladı. Meetup Istanbul 2023 sahnesinde konuşmacı olarak yer alacak olan yeni konuğumuz, Dönüşüm Tasarımcısı &  Web3 Ekonomisti & Yapay Zekâ Mentörü & Dijital Dönüştürücü Ali Erhan Tamer oldu.

Dilerseniz Meetup Istanbul sahnesinde yer alacak konuşmacımız Dönüşüm Tasarımcısı &  Web3 Ekonomisti & Yapay Zekâ Mentörü & Dijital Dönüştürücü Ali Erhan Tamer'i daha yakından tanıyalım...

Ali Erhan Tamer, Web3, token ekonomisi ve yapay zekâ inovasyonunun şekillenmesine yön veren on yıllık  deneyimiyle, işletmelerin geleceği kucaklama biçimini devrimleştirmelerine yardımcı oluyor. Bir girişimci  olarak, yapay zekâ start-up'larına erken aşamada yatırım yapmış olması sayesinde algoritmaların iş ve sosyal hayattaki gücüne şahit oldu. Bu alanda, sohbet botlarının insanlarla teknoloji arasındaki boşluğu kapatmak için potansiyelini  kullanacak OxyAI girişimine kuruculuk etti. Yapay zekâ start-up'ları, kullanıcı deneyimlerini yeniden  tanımladı ve veri odaklı içgörüleri iş büyümesini hızlandırmak için kullanıldı. 

Web3 ve iş modellerinin tokenizasyonun karmaşık dünyasını keşfetmesi ile merkeziyetsiz büyüme ve  başarıyı artıran dijital dönüşümlere liderlik etti. Web3 ekosistemini ve karmaşık gözüken tüm teknolojilerini  girişimciler ve kuruluşlar için uygulanabilir stratejilere dönüştürürken token ekonomisi alanındaki  çalışmalarıyla, işletmelerin blockchain potansiyelini kullanmasını ve sürdürülebilir inovasyonu tetiklemesini  sağladı. Hali hazırda kurucu CEO olarak görev yaptığı Slash projesiyle, web3 dünyasınına evrensel düzeyde  dönüşüm kazandıracak bir mobil uygulamanın liderliğini yapıyor. Bununla birlikte profesyonel bir konuşmacı olarak dijital dönüşüm ve yaşam değiştiren algoritmalar üzerine sahne alıyor.

Merak uyandıran, değişime ilham veren ve yarının olasılıklarını kucaklamak için  motivasyon yaratan içerikleriyle, yapay zekâ ve blockchain teknolojilerinin dönüştürücü etkilerini anlatıyor.  Bu kapsamda 100'e yakın kuruma ilham verici konuşma yapmasının yanında 2 kez de TedX Reset  sahnesine yer aldı. 

Meetup Istanbul hakkında daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir