Medicana Sağlık Grubu’na yeni CMO

Medicana Sağlık Grubu’nun yeni CMO'su belli oldu.

Medicana Sağlık Grubu'nda 2019 yılından beri Pazarlama & İş Geliştirme Direktörü olarak görev yapan Nazan Durmuş, Medicana Sağlık Grubu’nun yeni CMO’su Pazarlama ve İş Geliştirmeden sorumlu İcra Kurulu Üyesi olarak atandı.

Lisans eğitimini 1997 yılında Bilkent Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü’nde, yüksek lisans eğitimini ise 2005 yılında Sabancı Üniversitesi Executive MBA programında tamamlayan Durmuş, doktora eğitimine Yeditepe Üniversitesi Pazarlama alanında devam eden etii. Bu eğitimlerin yanı sıra 2015 yılında Ohio’da, Cleveland Clinic Global Executive Education Programını tamamladı.

Hastanecilik, ilaç, kozmetik sektörlerinde, yurtiçi ve çok uluslu şirketlerde 25 yılı aşkın orta ve üst düzey pozisyonlarda pazarlama, satış ve ekip yönetimi deneyimi bulunan Nazan Durmuş, Abdi İbrahim,  Christian Dior, P&G, Novartis, Acıbadem, Memorial gibi şirketlerde çeşitli görevler aldı.

Dijital Pazarlama, Dijital Sağlık Çözümleri, Sağlıkta Stratejik Pazarlama, İnovasyon ve Turquality gibi konularda uzmanlaşan Nazan Durmuş, Medicana İnovasyon Ofisi kurucu üyeleri arasında yer alıyor.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir