McDonalds'tan Yeni Tavuklu Hamburger Serisi

Fast food zincirleri bitki bazlı yeni vegan hamburgerlerini tanıtırken McDonalds'tan şaşırtan bir hamle geldi ve üç yeni tavuklu hamburgerini duyurdu. Yapılan basın açıklamasına göre yıllardır yeni menü ve tatlar üzerine çalıştıklarını söyleyen McDonald's yeni vegan hamburgerinin yanı sıra tavuklu hamburger seçeneklerini arttırdı. 

https://pazarlamasyon.com/mcdonalds-vegan-burgeri-mcplanti-test-etmeye-basladi/

Yeni menüde sadece tavuk köftesi ve turşu veya bir rulo içeren çıtır tavuklu hamburger sipariş edebilir veya baharatlı ve son da lüks versiyonu tavuklu hamburgeri tercih edebilirsiniz. Baharatlı versiyon, bir rulo üzerinde turşu ile birlikte baharatlı bir biber sosu ile gelirken, lüks versiyonda rendelenmiş marul, domates ve mayo ile birlikte gelecek şekilde üretildi.

McDonald's yeni bir çıtır tavuklu hamburger serisini ve patates kızartmasını McRib ile birlikte bir dizi reklam filmi ile tanıttı. Reklamlarda yapımcı Tay Keith'in müziği kullanılırken, seslendirme görevini aktör Brian Cox yapıyor. Reklam serisinin başlangıcında Cox sandviçleri ve McDonalds'ı ''dünyanın en çok çalınan patates kızartmalarının yapımcısı" olarak tanımlıyor.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=45&v=XZ0SXsgMZ8c&feature=emb_logo

McDonalds'ın ABD'de pazarlamadan sorumlu başkan yardımcısı Jennifer Healan yeni çıkardıkları tavuklu seri ile ilgili, "Müşterilerimizden, restoran ekip üyelerimizden ve franchise alanlarımızdan bu yeni sandviçle ilgili gördüğümüz heyecan inanılmazdı ve bu enerji kesinlikle reklamlarımıza yansıdı" diyerek söz etti. Son olarak McDonald's'ın yeni reklamları için Wieden & Kennedy New York, Callen, Publicis Groupe ve Boxer beraber çalıştı.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir