McDonald's ünlü isimlerle işbirliğine devam ediyor

McDonald's ünlü isimlerle yaptığı işbirliğine bir yenisini daha ekledi. En son BTS ile işbirliği yapan McDonald's, ünlülerden ilham alan başka bir menü hazırladı.

ICY GRL parçası ile popüler olan Saweetie, favori siparişini ülke çapındaki hayranlara tanıtmak için McDonald's ile yaptığı işbirliğinde, Saweetie Yemeği olarak adlandırılan menüde; bir Big Mac, McNuggets, patates kızartması, Sprite, barbekü sos ve Saweetie 'N Sour adında bir sos yer alıyor.

Saweetie basın açıklamasında, "McDonald's ve ben birlikte koşuyoruz" diyerek, McDonald's'a olan sevgisinin California'da büyümekten kaynaklandığını belirtti. “İçinde bulunduğum ruh haline bağlı olarak, siparişimden keyif almanın pek çok yolu var. Her şeyi taze tutmayı severim, bunun doğru olduğunu biliyorum." açıklamasında bulundu.

İşbirliği için hazırlanan menüde olan ilginç noktalarından biri de “karıştır ve eşleştir” seçeceği. Şarkıcı, hazır menü önerilerini yeniden düzenlemeyi ve kendi stilini oluşturarak hayranlarına sunuyor. McDonald's, 2020'de başlattığı "Famous Orders" programını başlatmasından bu yana Travis Scott, J Balvin ve BTS ile işbirliği yapmıştı. Bu işbirliğinde ise ilk kez kadın bir müzisyen yer alıyor.

Bu gönderiyi Instagram'da gör

@saweetie'in paylaştığı bir gönderi

Bu gönderiyi Instagram'da gör

@saweetie'in paylaştığı bir gönderi

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir