McDonald’s, Pokémon'un 25. Yılını Özel Pokemon Kartlarıyla Kutluyor

Sizlere geçtiğimiz günlerde Pokemon'un 25. yılına özel Levi's ile girdiği iş birliğinden söz etmiştik. Pokemonun ikonik dünyasını biraz olsun hatırlatmak ve Pokémon’un 25. doğum gününü kutlamak için Levi’s, 90’lardan ilham alan, renkli Levi’s x Pokémon koleksiyonunu yaratmıştı. Bu haberin ardından McDonald's da Pokemon'un 25. yıldönümü için bir adım atma kararı aldı.

https://pazarlamasyon.com/pokemonun-25-yilina-ozel-levis-ile-is-birligi/

McDonald's, Pokémon’un 25. yıldönümünü kutlamak için kendi özel Happy Meal oyuncaklarını piyasaya süreceğini açıkladı. Holografik oyun takas kartlarının yer alacağı oyuncakların Şubat ayında piyasaya sürüleceği söyleniyor. 25 farklı başlangıç pokemonunun kartını içerecek olan sette Pikachu gibi en sevilen Pokemonlar yer alacak. Bu takas kartları özel bi holografik kağıda basılacak ve 25.yıldönümü amblemi taşıyacak.

https://pazarlamasyon.com/pokemon-14-subata-ozel-cikolatalar-uretti/

HYPEBEAST'a göre, bir McDonald's yöneticisi promosyon setinin dört kartlı paketler halinde geleceğini açıkladı. Her pakette dört farklı başlangıç ​​Pokémon'u yer alacak. Kartlardan biri holografik, diğer üçü holografik olmayacak. Yani Pokemon hayranları her kartın holografik olan ve olmayan versiyonlarını toplayabilecek.

Pokémon Company her ne kadar seti açıklamamış olsa da, bazı McDonald's mağazaları yeni kampanyayı tanıtmaya başladı bile.  Gelen bilgilere göre güçlendirici paketlerin ayrıca satın alınabilecek. Happy Meal promosyonu 9 Şubat - 8 Mart tarihleri ​​arasında gerçekleşecek.

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir