McDonald’s, M Şeklinde Saç Kesimi Yapan Eski Moda Bir Berber Dükkanı Açtı

Aranızda 90'lı yıllardaki David Beckham, Johnny Depp, Leonardo DiCaprio ve Aaron Carter'ın saçlarını hatırlayanınız var mı? Ortadan ikiye ayrılmış M şeklindeki saçlar desek? Zamanında oldukça popüler olan bu stil şimdi McDonald's ile yeniden canlandı.

https://www.youtube.com/watch?v=8b8kbALB5CY&feature=emb_logo

M şeklindeki saç modelinin kendi logosuyla olan benzerliğinden yola çıkan McDonald's İsveç ve reklam ajansı NORD DDB, hayranların “Altın M (Golden M)” saç modeline ulaşmasına yardımcı olmak için “McDonalds’ın ilk resmi kuaför salonu” olan Golden M Barber Shop’u hayata geçirdi. Dükkanda sadece tek bir saç kesim modeli yapılıyor.

Stockholm'de açılan berber dükkanı korona virüs pandemisindeki sosyal mesafe düzenlemelerine uygun olarak, yalnızca çevrimiçi randevularla müşteri aldı. İki saat içinde bütün randevuları dolan McDonalds'ın anlaştığı kuaför Adam Lukacs, müşterilerine Altın M görünümünü uzaktan nasıl mükemmelleştireceklerini anlattı. Randevu alamayanlar için de McDonalds İsveç, Adam Lukacs ile birlikte eğitici bir video çekti ve insanların evlerinde nasıl bu görünümü elde edeceklerini gösterdi.

https://www.youtube.com/watch?v=y7tHNhkP8ik&feature=emb_logo

M şeklindeki saç kesimi modelini daha da popüler hale getirmek isteyen McDonald's, ayrıca saçını Altın M modelinde kestirip ikiye ayıran kişilere ücretsiz birer Big Mac vereceğini açıkladı. Yapay zeka tarafından desteklenen Altın M Dedektörü sayesinde M saç kesimine sahip olduğunu kanıtlayanlara ücretsiz Big Mac dağıttı.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir