McDonald's All American Games için Adidas Mini Bir Koleksiyon Çıkardı

Aranızda McDonald's All-American Games'i bile var mı? Bilmeyenler için hemen söyleyelim, Amerikalı ve Kanadalı erkek ve kadın lise basketbol oyuncuları için her yıl oynanan all-star basketbol serisi. Yıllardan beri düzenlenen bu etkinliğin bu sene özel bir sponsoru ve koleksiyonu var!

Moda tasarımcısı Eric Emanuel, Adidas ve McDonald's, McDonald's All-American Games'i merkez alan özel bir koleksiyon için bir araya geldi. Eric Emanuel, McDonald's renklerinden ilham alarak Adidas'ın Forum 84 High klasik ayakkabısı başta olmak üzere harika bir koleksiyon yarattı.

Retro desenli ancak modern koleksiyon, özel basketbol etkinliğini adeta tüm ihtişamıyla onurlandırıyor. Koleksiyon, fast-food zincirindeki ambalajları anımsatan sarı, kırmızı ve lacivert rengi desenlerden oluşuyor. Koleksiyonda sweatshirtler, basketbol şortları, spor ayakkabıları gibi çeşitli ürünler bulunuyor.

Spor ayakkabıların yan tarafında ve dil etiketinde ise McDonald's All-American logosu görülüyor. Giyim kısmında ise iki renkte kapüşonlu sweatshirtler, Adidas veya McDonald's patates kızartmalarının şekline benzer klasik basketbol şortları, McDonald's All American Games renkleri ile tasarlanmış grafik tişörtler ve tersi de giyilebilir eşofmanlar yer alıyor.

Son olarak Eric Emanuel x Adidas x McDonalds All-American Games 23 Nisan’da adidas.com ve belirli adidas mağazalarında yayınlanacak.

Kariyer
Arzum 55’inci yaşını 55 ayrı tasarımla kutladı

Arzum, 55’inci yılını 55 farklı tasarımcıyla gerçekleştirdiği sergi ile kutladı.

Bunlar İlginizi Çekebilir