McDonald's'tan yetişkinler için Happy Meal

Fast food devi, McDonald's ile büyüyen yetişkinler için menü yanında nostaljik oyuncaklar veriyor.

McDonald's'ın çocuk menüsü Happy Meal'ın yanında, döneme ait popüler çizgi film karakterlerinin minyatür oyuncaklarının verildiğini bilmeyen yoktur. Peki en son ne zaman Happy Meal oyuncağınız olduğunu hatırlıyor musunuz? McDonald's bu soruya vereceğiniz muhtemel "hatırlamıyorum" cevabını kabul etmeyerek yetişkinler için Happy Meal oyuncakları tasarladı.

McDonald's yetişkin müşterilerine özel olarak Happy Meal menülerinde verilen Hamburglar, Grimace ve Birdie karakterlerini içeren retro esintili oyuncaklar yaratmak için sokak giyim markası Cactus Plant Flea Markets ile işbirliği geliştirdi. Koleksiyondaki karakterlerin her biri dört göze sahipken klasik görünümlerini koruyor.

Oyuncakların ötesinde, Cactus Plant Flea Markets ve McDonald's da özel bir web sitesinde bulunabilecek tişört, kapüşonlu ve diğer koleksiyonlardan oluşan bir kapsül koleksiyonu oluşturuyor. Oyuncaklar, 3 Ekim'den itibaren seçili McDonald's lokasyonlarında ve uygulama üzerinden satışa sunulacak.

 

 

 

 

 

Bu gönderiyi Instagram'da gör

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

McDonald’s (@mcdonalds)'in paylaştığı bir gönderi

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir