McDonald's'tan "Olmayan burger"

McDonald's, İspanya'da çıkan yangınlar sebebiyle bölgede kullanılamaz hale gelen çiftliklere destek olmak amacıyla kampanya başlattı.

Geçtiğimiz haftalarda İspanya'nın doğu eyaleti Valensiya'da çıkan yangınlar sebebiyle, bölgede bulunan çok sayıda çiftlik kullanılamaz hale gelirken 47 bin dönümlük arazi de yok oldu.

McDonald's da yangınlar sebebiyle kül olan ve tedarik zincirinin önemli bir parçası olan çiftliklere destek olmak amacıyla sembolik bir burger tasarladı. Sadece 1 euro karşılığında müşteriler, önümüzdeki üç hafta boyunca McDonald's lokasyonlarından var olmayan "Hamburger That Could Not Be" sipariş edebilecekler. Olmayan burgerlerden elde edilen gelir ise yangından etkilenen tarım işçilerinin kayıp hasadının bir kısmını ödemek için kullanılacak.

 

 

 

 

 

Bu gönderiyi Instagram'da gör

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

McDonald's® España (@mcdonalds_es)'in paylaştığı bir gönderi

Hamburger That Could Not Be menüsü, eğlenceli ambalajlardan uzak, kömür rengi bir kutuda sunuluyor. McDonald's İspanya'nın yürüttüğü insani yardım girişimi olan Big Good'un markalaşmasıyla birlikte "The Hamburger That O Could Not Be" metnine damgalanmış olarak geliyor.

McDonald's İspanya başkanı Luis Quintiliano, "Bir şirket olarak görevimiz, hizmet verdiğimiz topluluklara yakın olmak ve hatta böyle zor zamanlarda daha da yakın olmaktır" açıklamasında bulunurken herkese bu harekete katılmaları için çağrıda bulundu.

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir