McDonald's logosundan salıncak

McDonald's ikonik logosunu, Dubai'de salıncaklara dönüştürdü.

McDonald’s Birleşik Arap Emirlikleri'nde eğlencenin herkes için gerektiği ve yetişkinlerin stresten biraz olsun uzaklaşabilmeleri fikrinden yola çıkarak salıncak tasarladı. Tabii bu salıncaklar klasik bir salıncak değil. McDonald's'ın ikonik logosundan dönüştürülen bu salıncaklar Dubai'nin farklı bölgelerine yerleştirildi.

Studio M ve Leo Burnett Dubai imzası taşıyan altın kemer salıncakları çocukları mutlu ederken yetişkinlere de eğlence sunuyor. McDonald’s BAE CEO’su Walid Fakih tasarımlarla ilgili, “Her daim herkese güzel hissettirecek anlar yaratmaya çalışıyoruz ve ilerleyen dönemde yeni projelerle topluluğumuzla gerçek bağlantılar kurma konusunda kararlıyız” açıklamasında bulundu.

Leo Burnett BAE CCO’su Kalpesh Patankar ise dikkat çeken tasarımlar için “Dünyanın en ünlü logosu altında sallanmak mutluluk yaratıp insanların yüzünü güldürüyor. Hepimizin McDonald’s‘a dair çocukluk anıları var ve salıncaklar çocukluktaki neşemizin geri gelmesini sağlıyor. Hayat ilerledikçe oyunun önemini unutuyoruz ama salıncaklar bunu kolayca hatırlatıyor” yorumunda bulundu.

 

 

 

 

 

Bu gönderiyi Instagram'da gör

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

McDonald’s UAE (@mcdonaldsuae)'in paylaştığı bir gönderi

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir