McDonald's, Chicken McNuggets'ın 40. yıl dönümünü Tetris ile kutluyor

McDonald's, Chicken McNuggets'ı 40. yıl dönümü için özel bir Tetris oyununa dönüştürdü.

McDonald's'ın kızarmış patatesleri kadar ikonik olan Chicken McNuggets, ilk kez 1983 yılında Amerikan menülerine eklendi ve o zamandan beri favori ürün haline geldi. Şimdi, birçok doğum günü partisinin yıldızı olan bu ürün, 40. yıl dönümü için elde taşınan bir oyun cihazı şekline geldi.

Fast food devi ve müşterileri tarafından paylaşılan görüntülere göre, bu özel baskı, McNugget tarzında bir kutu içinde sunuluyor ve yan tarafta çıkartmaları bulunan renkli bir kılıf ile birlikte geliyor.

Dünya genelindeki tüm Chicken McNuggets'lar, gıda güvenliği için dört farklı şekle sahip. McDonald's Çin'de ise bunlar 'zil', 'papyon', 'top' ve 'çizme' şekillerinde satışa sunuluyor. 40. yıla özel üretilen bu oyun cihazının şekli de 'çizme'yi andırıyor. 

Cihazda aynı zamanda oyun oynarken klasik Tetris müziği de çalıyor ve ürün Tetris markası tarafından da onay almış durumda. Özel cihazın fiyatı ise yaklaşık olarak 30 yen.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir