McCann İstanbul'a yeni CEO

McCann İstanbul'un yeni CEO'su belli oldu.

McCann İstanbul’da CEO’luk görevini üstlenecek isim Elifsu Tufan oldu.

Elifsu Tufan, 5 yıldır Medina Turgul DDB’de Genel Müdür Yardımcı olarak görev yapıyordu. Tufan, 20 yıllık kariyerinde Türkiye’nin en büyük reklamverenlerinin de içinde olduğu bir çok lokal ve global markanın sorumluluğunu üstlendi. Grey İstanbul ve Medina Turgul DDB gibi uluslararası ajanslarda yönetici pozisyonunda görev yaptı.

McCann Ortadoğu, Kuzey Afrika ve Türkiye bölge CEO’su Tarek Miknas yeni atama ile ilgili olark, "McCann İstanbul CEO'luk görevi gerçek bir tutku, tecrübe ve azim gerektiren bir rol. Elifsu’nun karakteri ve liderlik becerisi bunların somut bir örneği. Ona bu harika yolculukta eşlik etmekten mutluluk duyuyorum." açıklamasında bulundu.

Elifsu Tufan yeni görevi için çok heyecanlı olduğunu belirtirken "McCann İstanbul Türkiye'deki en köklü ajanslarından biri ve FP7 McCann gibi dünyanın en başarılı reklam gruplarından birinde yer alıyor. Böyle güçlü bir aileye dahil olduğum için ve değişimin öncüsü olacağım için çok mutlu ve gururluyum." ifadelerini kullandı.

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir