MarTech Awards'un; Mecra, Sektörel ve Özel Kategoriler jüri başkanı belli oldu

Pazarlama konusunda faydalanılan teknolojilerin ve bu teknolojilerin yaratıcı ve etkili kullanımının ödüllendirildiği MarTech Awards 2022‘nin başvurularının başladığını sizlerle paylaşmıştık.

Pazarlama teknolojilerinin ve teknoloji dünyasının gidişatını göz önünde bulundurarak, yeniliklere uyum sağlayabilmek adına geçtiğimiz yıl var olan kategorilere bu yıl 20 kategori daha ekledik. Toplamda 60 olmak üzere başvuruda bulunabileceğiniz tüm MarTech Awards kategorilerini buradan inceleyebilir, başvurunuzu yapabilirsiniz.

Bu yıl MarTech Awards'da geçtiğimiz senelerden farklı olarak Teknoloji ve Kullanım Kategorileri için ayrı, Mecra, Sektörel ve Özel Kategoriler için de ayrı olacak şekilde, iki farklı jüri kadrosu yer alacağını duyurmuştuk. Mecra, Sektörel ve Özel Kategorilerin jüri başkanlık görevini üstlenecek isim belli oldu. Ingage'in CEO'su Pınar Ercan Tursun MarTech Awards 2022'de bu kategorilerin jüri başkanlığını yürütecek.

Pınar Ercan Tursun Kimdir?

Pınar Ercan Tursun, markalara strateji ve veri ile beslenen medya çözümleri, danışmanlık servisleri ve teknoloji platformları sunan 130 kişilik uzman kadrosuyla Ingage’e liderlik ediyor.

Ingage'i yeni nesil bir ajansa dönüştürme arzusu, e-ticaret odaklı dijital pazarlama hizmetlerine yenilikçi yaklaşımlar getiriyor. Bu vizyonla Ingage, müşterilerinin iş hedeflerine ulaşmasını sağlarken değer yaratan bir iş ortağı olarak büyümelerine önemli ölçüde katkıda bulunuyor. Ercan Tursun, lisans eğitimini Boğaziçi Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü'nde tamamladı. Mezuniyeti sonrası aynı bölümde yüksek lisans eğitimine devam ederken Araştırma ve Öğretim Görevlisi olarak çalıştı. 2000 yılından itibaren Ford Türkiye'de satış, finans, pazarlama ve satış sonrası bölümlerinde çeşitli görevler aldı. Çalışma hayatı devam ederken 2006 yılında Koç Üniversitesi'nin Executive MBA eğitimini birinci olarak tamamladı.

Ercan Tursun 29 yaşında, Ford Türkiye'nin ilk kadın liderlerinden biri oldu ve o günden bu yana kadınları iş hayatında güçlendirmeye odaklanıyor. 2010 yılında Ford Avrupa Ticari Araçlar Pazarlama Müdürü olarak atandı. 27 ülkenin pazarlama süreçlerini İngiltere’de bulunan merkez ofisten yönettiği bu dönemde, ekibiyle geliştirdiği projelerle Ford'un en prestijli ödülü olan Go Further Awards’a layık görüldü.

2014 yılında Türkiye'ye döndükten sonra kariyerine Ford Türkiye Pazarlama Direktörü olarak devam etti. Ercan Tursun, Nisan 2019'da Ingage CEO'su olarak atandı. 2021 yılında Ekonomist Dergisi’nin “Türkiye’nin En Güçlü 50 Kadın CEO” listesinde yer aldı.

Kariyer
TotalEnergies İstasyonları: "Tam performans ile tasarruf"

TotalEnergies İstasyonları'nın yeni reklam filmi yayında.

Bunlar İlginizi Çekebilir