MarTech Awards'te "Yılın MarTech Ajansı" belli oldu!

Pazarlama teknolojilerinin sektöre örnek olacak en başarılı projelerini ödüllendiren MarTech Awards’te "Yılın MarTech Ajansı" belli oldu!

MarTech Awards ve Tech Brands Türkiye'yi çatısı altında birleştiren Tech Day, 22 Şubat’ta Wyndham Grand Istanbul Levent'te yılın en teknolojiklerini bir araya getirdi.

Pazarlama teknolojilerinin sektöre örnek olacak en başarılı kullanımlarını ödüllendirmek üzere bu yıl yedinci kez düzenlenen MarTech Awards’te, ödül programına dahil olan pazarlama teknolojileri projeleri, sektörün önde gelen isimlerinden oluşan jüri tarafından değerlendirildi. Teknoloji Ödülleri Bölümü, Kullanım Bölümü, Mecra Bölümü, Sektörel Kategoriler Bölümü ve Özel Kategoriler Bölümü olmak üzere 5 ana kategori altında toplamda 85 kategoride, 79 ödül sahipleri ile buluştu.

MarTech Awards'te bu yıl ilklere de ev sahipliği yaptı. Gecede en fazla ödül kazanan ajans "Yılın MarTech Ajansı" ödülüne sahip olurken MarTech Awards'te en çok ödül kazanan marka ise "Yılın MarTech Markası" seçildi.

Yılın MarTech Ajansı Publicis Groupe Türkiye!

Bu yıl MarTech Awards'te; Indoor / In-store'da En İyi Teknoloji Kullanımı kategorisinde Samsung Galaxy S23 Ultra-Nightography projesiyle, Marka Deneyiminde En İyi Teknoloji Kullanımı kategorisinde Samsung Galaxy Strike Turnuvası projesiyle,Ufuk Açan Teknoloji Kullanımı, Otomotiv Sektöründe En İyi Teknoloji Kullanımı, Tüketici Elektroniği Sektöründe En İyi Teknoloji Kullanımı, Düşük Bütçelerle Yaratılan Harikalar ve Yaratıcılıkta Sınır Tanımayanlar kategorilerinde The Sound of R projesiyle Publicis Groupe Türkiye, toplamda 7 ödül kazanarak "Yılın MarTech Ajansı" oldu.

MarTech Awards'te bu yıl ilk kez belirlen "Yılın MarTech Ajansı" hakkında görüşlerini paylaşan Pazarlamasyon Kurucusu ve CEO’su Necip Murat "Pazarlama dünyasında teknoloji, sadece bir araç değil, bir dönüşüm motorudur. Bu dönüşümde öncü olanları ödüllendirmekten büyük mutluluk duyuyoruz. Bugün, ilk kez yılın MarTech ajansı ve yılın MarTech markası ödüllerini sunduk. Pazarlama alanında teknolojinin gücünü daha da ileriye taşıyacak olan bu başarıları kutlamak bizi gururlandırıyor." dedi.

MarTech Awards 2024 kazananlar listesine buradan ulaşabilirsiniz.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir