MarTech Awards başvuruları rekor sayı ile sona erdi

MarTech Awards başvuruları 26 Ocak itibarıyla sona erdi.

Pazarlama teknolojilerinin sektöre örnek olacak en başarılı kullanımlarının ödüllendirileceği MarTech Awards 2022 başvuruları sona erdi.

Bu yıl 460 başvuru ile rekora imza atan MarTech Awards'te heyecan devam ediyor. 5 ana kategori olmak üzere toplamda 60 kategoride ödüller sahiplerini bulmaya hazırlanıyor.

31 Ocak - 8 Şubat tarihleri arasında ön değerlendirme yapılacak olan MarTech Awards'te finale kalan projeler belirlenecek. 10 Şubat'ta finale kalan projelerin yer aldığı kısa liste açıkladıktan sonra ise finale kalan projeler 14 ve 15 Şubat'ta gerçekleşecek jüri toplantılarında tekrar değerlendirilecek ve MarTech Awards 2022 kazananları belli olacak. 

22 Şubat'ta IF Beşiktaş'ta ödülerin sahiplerini bulacağı MarTech Awards'te, ödül gecesi öncesinde yapılacak olan ve ayrıntılarını çok yakında sizlerle paylaşacağımız "Before Party" de Metaverse'te gerçekleşecek.

Hall of Fame'de yer alma şansı

Türkiye’nin en teknolojik markalarını ödüllendiren TechBrands, pazarlama ekiplerinin başarısını ölçümleyen The Hammers Awards ve pazarlama teknolojilerinin başarılı kullanımlarını ölçümleyen MarTech Awards’ta ödül sahibi olan markalar ve ajansların yer aldığı Hall of Fame'de ödül sayıları bu kez MarTech Awards ile güncellenecek ve sıralamalar değişecek.

Hall of Fame hakkında daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz. 

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir