MarTech Awards 2024'te yenilikler

MarTech Awards'te geçtiğimiz yıllardan farklı olarak bu yıl, Teknoloji Bölümü'ne ve Kullanım Bölümü'ne 22 yeni kategori eklendi.

Pazarlama teknolojilerinin sektöre örnek olacak en başarılı kullanımlarını ödüllendirmek üzere bu yıl yedinci kez düzenlenecek olan MarTech Awards 2024'ün takvimini sizlerle paylaşmıştık.

22 Şubat'ta Wyndham Grand İstanbul Levent'te gerçekleşecek olan MarTech Awards 2024 başvuruları ise 7 Aralık itibarıyla başlamıştı. Başvuruların 10 Ocak'a kadar devam edeceği MarTech Awards, geçtiğimiz yıllardan farklı olarak bu yıl liseteye 22 yeni kategori ekleyerek başvuru alanını genişletti. 

Teknoloji Bölümü'ne ve Kullanım Bölümü'ne eklenen yeni kategorilerin yanı sıra Teknoloji Bölümü'nde; Alan Kategorileri ve Sektörel Kategoriler olmak üzere iki kırılım yapıldı.

Eklenen yeni kategoriler ise şöyle;

Teknoloji Bölümü'ndeki Alan Kategorileri'ne;

Sektörel Kategoriler'e;

Kullanım Bölümü'ne;

Yeni eklenen ve diğer kategorileri buradan inceleyebilirsiniz.

MarTech Awards’te, ödül programına dahil olan pazarlama teknolojileri projeleri, sektörün önde gelen isimlerinden oluşan jüri tarafından değerlendirilecek ve Teknoloji Ödülleri Bölümü, Kullanım Bölümü, Mecra Bölümü, Sektörel Kategoriler Bölümü ve Özel Kategoriler Bölümü olmak üzere 5 ana kategori altında toplamda 85 kategoride ödüller sahipleriyle buluşacak.

MarTech Awards 2024 hakkında daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir