MarTech Awards 2023 Mecra Bölümü jüri başkanı belli oldu

MarTech Awards 2023'te Mecra Bölümü jüri başkanı, pazarlama ve teknoloji dünyasının önde gelen isimlerinden Hype Kurucusu Sarper Danış oldu.

Pazarlama teknolojilerinin sektöre örnek olacak en başarılı kullanımlarını ödüllendirmek üzere bu yıl altıncı kez düzenlenecek olan MarTech Awards 2023'te devam eden başvuruların yanı sıra son olarak Kullanım Bölümü jüri başkanını sizlere duyurmuştuk.

Başvurular devam ederken bu yıl kategori jüriliğini üstlenecek isimler de belli olmaya devam ediyor. Teknoloji Ödülleri Kategorileri, Kullanım Kategorileri, Mecra Kategorileri, Sektörel Kategoriler ve Özel Kategoriler olmak üzere 5 ana kategori altında toplamda 62 kategoride ödülleri sahipleriyle buluşturacak olan MarTech Awards'un bu yıl Mecra Bölümü jüri başkanı ise Hype Kurucusu Sarper Danış oldu.

İstanbul Erkek Lisesi’nden mezun olduktan sonra, Almanya’da pazarlama ve bilişim teknolojileri eğitimi alan Sarper Danış, 2001’de online reklam ve pazarlama alanında çalışmaya başladı. 2013’den bugüne Hype ile markaların işine yarayan sonuçlar üretiyor.

Akbank, Borusan Holding, Pegasus Havayolları, P&G, Redbull ve Turkcell gibi alanlarında lider markalara, başarılı iş sonuçları üreten Hype, ulusal ve uluslararası 100'ün üzerinde ödül aldı. Deloitte Fast50 ve Fast500’de “Medya ve Teknoloji Alanında En Hızlı Büyüyen Şirketler” listesinde 4 sene boyunca üst üste yer aldı.

MarTech Awards 2023 hakkında daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir