MarTech Awards 2022'nin son başvuru tarihi uzatıldı

Pazarlama teknolojilerinin sektöre örnek olacak en başarılı kullanımlarının ödüllendirileceği MarTech Awards'un son başvuru tarihi yoğun ilgi nedeniyle 26 Ocak'a uzatıldı.

Bu yıl MarTech Awards’ta; Teknoloji Ödülleri Kategorileri, Kullanım Kategorileri, Mecra Kategorileri, Sektörel Kategoriler ve Özel Kategoriler olmak üzere 5 ana kategori altında toplamda 60 kategori bulunuyor. Bununla birlikte bu 60 ödül kategorisinin 20 tanesi ise ödül programına yeni eklendi.

MarTech Awards 2022'de geçtiğimiz senelerden farklı olarak Teknoloji ve Kullanım Kategorileri için ayrı, Mecra, Sektörel ve Özel Kategoriler için de ayrı olacak şekilde, iki farklı jüri kadrosu yer alacak. Bu jüri kadrolarından Mecra Sektörel ve Özel Kategoriler için jüri başkanlığını Pınar Ercan Tursun, Teknoloji ve Kullanım Kategorileri için Sinan Günal üstlenecek.

MarTech Awards 2022 başvuruları 26 Ocak’ta sona erecek. Daha fazla bilgi edinmek ve projenizle ödül programına başvurmak için buradan MarTech Awards’ın internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Kariyer
Dünyanın Down sendromlu ilk sanal influencer'ı "Kami"

Dünyanın Down sendromlu ilk sanal influencer'ı Kami, down sendromlu 100'den fazla gerçek genç kadının yüzünün birleşiminden oluşturuldu.

Bunlar İlginizi Çekebilir