MarTech Awards 2019 Jüri Başkanı Belli Oldu!

Pazarlama konusunda faydalanılan teknolojilerin ve bu teknolojilerin yaratıcı ve etkili kullanımının ödüllendirildiği MarTech Awards’un jüri başkanını açıklamaktan mutluluk duyuyoruz.

5 ana kategori ve 41 alt kategorinin yer aldığı, 25 Nisan 2019'da gerçekleşecek MarTech Awards’ta Jüri Başkanlığı görevini robot yazılımlar ve yapay zeka konusunda dünyanın önde gelen şirketi, UiPath Türkiye Genel Müdürü Tansu Yeğen üstlendi.

1985 yılında Alman Lisesi’nden ve ardından 1989’da Boğaziçi Üniversitesi Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun olan Tansu Yeğen, çalışma hayatına 1991 yılında Digital Equipment’ta başladı. Kariyerine 1994 yılında Hewlett Packard Türkiye’de Satış ve Pazarlama Müdürü olarak devam eden Yeğen, HP Türkiye’nin; PC, dizüstü bilgisayar ve sunucu bilgisayarları pazarında, birinci sırada konumlanmasında rol oynadı.

Kariyerini 1998 -2005 yılları arasında Microsoft Türkiye’de Genel Müdür Yardımcısı olarak sürdürdü. Ekibiyle birlikte gerçekleştirdiği KOBİ’lere yönelik 2000 Projesi” ise Microsoft’un dünya çapındaki 245 projesi arasından “en iyi uygulama” seçildi.

Daha sonra sırasıyla Apple, Turkcell Ukrayna, Turkcell Avrupa ve IBM’de üst düzey yöneticilik yapan Yeğen, 2013 yılında Samsung Türkiye’de mobil ürünlerden sorumlu Başkan Yardımcısı olarak görev yaptı.  2018 Ağustos itibariyle de UiPath Türkiye’de Genel Müdür olarak görevini sürdürüyor.

25 Nisan 2019'da, pazarlama dünyasına yön veren projeler, Türkiye'de ilk kez pazarlama teknolojilerini ödüllendiren MarTech Awards'ta  yarışacak. MarTech Awards’a pazarlama alanında bir soruna çözüm olacak teknoloji geliştirmiş veya bir pazarlama problemini halihazırdaki veya yeni teknolojlieri kullanarak çözmüş tüm ajans, firma ve start-up’lar katılabilir.

Bu arada hatırlatalım; MarTech Awards başvuruları başladı!

Eğer “Bizim de harika bir projemiz var” diyorsanız, hemen başvurun!

MarTech Awards 2019 kategorilerini ayrıntılı bir şekilde buradan inceleyebilirsiniz.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir