Marketing MeetUp'ın sunucusu belli oldu: "Hakan Akben"

Bu yıl sekizinci kez düzenlenecek olan ve bir yıllık online deneyimin ardından, yüz yüze gerçekleştireceğimiz Marketing MeetUp yaklaştıkça heyecan devam ediyor.

Bu yıl “The Misfits” temasıyla sizlerle buluşacak olan Marketing MeetUp 2021'in sunucusu da belli oldu. Pazarlama sektörünün değerli isimlerinden "Hakan Akben" bu yılki Marketing MeetUp'ın sunucusu olacak. 26 Ekim’de Wyndham Grand İstanbul Levent‘te gerçekleşecek olan Marketing MeetUp’ta bizlerle olacak olan Hakan Akben'i dilerseniz yakından tanıyalım.

Öğrencilik yıllarında bilişim muhabirliği yaparak çalışma hayatına başladı. Show TV ve Skyturk 360’ta yayınlanan, Teknotrend ve Silikon Vadisi teknoloji programlarına, içerik editörü ve yardımcı sunucu şapkalarıyla, katkıda bulundu. Adobe Systems’de Türkiye, Kuzey Afrika ve Doğu Avrupa Ülkelerinden Sorumlu Bölge Pazarlama Müdürü olarak çalıştı. Samsung’un kurumsal pazarlama ekibinde, BT’nin tüketicileştirilmesi vizyonuna hizmet eden, pazarlama ve iletişim projeleri gerçekleştirdi. Şu an, Teknoloji ve B2B ekseninde faaliyet gösteren kurumlara, dijital iletişim teknolojileri ve içerik danışmanlığı hizmetleri vermektedir.

Marketing MeetUp hakkında daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Meta'ya 3,2 milyar dolarlık dava açıldı

Açılan davada, Meta'nın bir kişinin tekelinde olduğu ve adil olmayan şartlarda dayatma yaptığı iddia ediliyor.

Bunlar İlginizi Çekebilir