Londra’da faaliyete başlayan Getir, Tottenham Hotspur’un global sponsoru oldu!

Bu yıl İngiltere'nin başkenti Londra'da hizmet vermeye başlayan Getir, Premier Lig'in köklü takımlarından Tottenham Hotspur ile üç yıllık sponsorluk anlaşmasına vardı.

Getir, yurtdışında İngiltere, Hollanda, Fransa ve Almanya gibi Avrupa ülkelerinde hizmet vermeye devam ederken sponsorluk anlaşmaları yapmaya da devam ediyor. Bu senenin Ocak ayında Londra'da hizmet vermeye başlamasının ardından kısa süre sonra Birmingham, Manchester, Brighton, Cardiff, Liverpool ve Bristol'da da faaliyete geçti.

Getir Birleşik Krallık Genel Müdürü Turancan Salur, "Market teslimatı süresini dakikalara indirgeyerek dünyada bir ilki gerçekleştirdik. Sahada olduğu gibi bizim için de her saniyenin önemi büyük. Bu doğrultuda, son teknoloji bir hizmet sunmaya ve taraftarlar için benzersiz deneyimler yaratmaya odaklanıyoruz" açıklamasında bulundu.

[embed]https://twitter.com/getir/status/1423541543118458880[/embed]

İngiltere pazarında hızla yükselen Getir, Premier Lig'in köklü futbol kulüplerinden Tottenham Hotspur'un üç yıl boyunca "Global Sponsoru" oldu. Tottenham Hotspur ile yapılan sponsorluk anlaşması,  aynı zamanda Getir'in İngiltere'deki ilk sponsorluk anlaşması.

Tottenham Hotspur Ticari Genel Müdür Yardımcısı Todd Kline, "Getir ile yeni ortaklığımızı duyurmaktan mutluluk duyuyoruz ve Birleşik Krallık ve Avrupa'da yakaladıkları hızlı büyümelerinde yanlarında olmak için heyecanlıyız. İnovatif yaklaşımıyla Getir; müşterilerini, insanı ve teknolojiyi tüm faaliyetlerinin merkezinde konumlandırarak çevreye olan etkisini en aza indirgemek için var gücüyle çalışmaya devam ediyor. Önümüzdeki yıllarda Getir ekibiyle yakın bir şekilde çalışmayı dört gözle bekliyoruz" dedi.

[embed]https://twitter.com/getir_UK/status/1423546914004480002[/embed]

Türkiye metaverse'e hazır mı? [Araştırma]

Kuantum Araştırma’nın Pazarlamasyon için gerçekleştirdiği “Metaverse Kavramı Araştırması”; toplumda ve işletmelerde metaverse kavramı konusundaki algıya ve bilgi düzeyine ışık tutuyor.

Bunlar İlginizi Çekebilir