Logolarınızın çözünürlüğünü saniyeler içinde yükseltin

Yapay zeka destekli Vectorizer.AI, görüntü kalitesi düşük logolarınızı saniyeler içinde yüksek çözünürlüklü hale getiriyor.

Bazı logoların yüksek çözünürlüklü hali internet üzerinde kolayca bulunamayabiliyor. Bu durum, özellikle tasarımcılar için baş ağrısına neden olabiliyor. Yapay zeka destekli Vectorizer.AI, görüntü kalitesi düşük logoların çözünürlüğünü saniyeler içerisinde yükseltiyor. Gelin, bunu nasıl yapacağınıza yakından bakalım.

30 saniyede logonuzun çözünürlüğünü yükseltin

Eğer, mevcut logonuzun görüntü kalitesi sizi tatmin etmiyorsa, endişelenmenize gerek yok. Tamamen ücretsiz olan Vectorizer.AI ile yaklaşık 30 saniye içinde bu sorunun üstesinden gelebilirsiniz. İşte, sırasıyla yapmanız gerekenler;

Adım #1: Tarayıcınız üzerinden "Vectorizer.AI" adlı web sitesine gidin.

Adım #2: Vectorizer.AI web sitesine giriş yaptığınızda, karşınıza sizi logo yüklemeye teşvik eden basit bir arayüz çıkacak. Yapmanız gereken tek şey, görüntü kalitesini yükseltmek istediğiniz logoyu bilgisayarınızdan sürükleyip bu alana bırakmak.

vectorizer-1

Adım #3: Logonuzu yükledikten sonra, yapay zeka devreye giriyor. Saniyeler içinde, logonuzun yüksek çözünürlüklü hali karşınıza çıkacak.

Adım #4: Tüm bu süreçlerin ardından, artık yüksek çözünürlüklü logonuzu indirebilir ve dilediğiniz yerde kullanabilirsiniz.

Vectorizer.AI ile logo görüntü kalitesini yükseltmek oldukça kolay bir hal alıyor. Özellikle tasarımcıların, artık rahat bir nefes alacağını söyleyebiliriz.

Vectorizer.AI hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki videomuzu izleyebilirsiniz.

Logolarınızın çözünürlüğünü saniyeler içinde yükseltin

 

 

 

 

 

Bu gönderiyi Instagram'da gör

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pazarlamasyon (@pazarlamasyoncom)'in paylaştığı bir gönderi

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir