LinkedIn, yeni özelliği olan ücretli etkinlik hizmetini test ediyor

En popüler iş ağı uygulamalarından biri olan LinkedIn, çeşitli sosyal medya platformlarının öne çıkan özelliklerini uygulama içerisine entegre ederek test etmeye başlamıştı. En son 'story' özelliğini test ettikten sonra bu karardan vazgeçen LinkedIn, yeni bir hizmeti kullanıcılarına sunmak için test etmeye başladı.

Techrunch'ta yer alan habere göre LinkedIn, uygulama içerisinde yer alan ve kullanıcılar tarafından hazırlanan etkinlikler için ücretlendirme modeli getirmeyi test ediyor. LinkedIn sözcüsü Nicole Leverich bilgilendirmesine göre LinkedIn geçtiğimiz yıl 21 milyon kişiye etkinlikler için ev sahipliği yaptı ve bu veriler ışığında LinkedIn Events'in geliştirilmesine karar verildi.

LinkedIn'in bu özelliğini ne zaman duyuracağı henüz belli değil fakat şimdilik iOS güncellemesinin beta sürümünde gizlenen bir kod ile ortaya çıktığı anlaşılan özellik sayesinde kullanıcılar; ödeme yönetmek ve bilet satmak gibi işlemler gerçekleştirebiliyor.

Kariyer
Dünyanın Down sendromlu ilk sanal influencer'ı "Kami"

Dünyanın Down sendromlu ilk sanal influencer'ı Kami, down sendromlu 100'den fazla gerçek genç kadının yüzünün birleşiminden oluşturuldu.

Bunlar İlginizi Çekebilir