LEGO ve Polaroid'in eğlenceli işbirliği

Bu legolar sadece sergilenmek için değil.

LEGO ve Polaroid, LEGO Ideas ile kameraseverler ve LEGOseverleri buluşturdu. 1970'lerde anıları ölümsüzleştirmekte devrim yaratan fotoğraf makinesinden oluşan eğlenceli set; çalışan vizöre, pozlama kadranına ve cıvıl cıvıl renk spektrumuna sahip. Parçalarla yapılan bu analog kamera normal kameranın imza niteliğindeki birçok özelliğe sahip. Ayrıca, kutunun içinde bulunan Polaroid mucidi Edwin H. Land'in de aralarında bulunduğu üç LEGO Polaroid resimli "fotoğraf" ekstra bir gerçekçilik katıyor.

Bir hayran önerisine dayanan bu etkileşimli fikir seti sadece sergilenecek bir tasarımın ötesine geçiren bir özelliğe sahip: Bir LEGO Polaroid "fotoğrafını seçip onu kameraya yükleyebilir ve ardından kırmızı deklanşör düğmesine basarak bir fotoğrafın çıkarılmasını simüle edebilirsiniz." Kampanyasında LEGO, kamera sahiplerine görüntülerin "LEGO Polaroid kamerasıyla çekilmediğini" ve "ne olursa olsun" oyuncağın gerçek fotoğraf yeteneklerinden yoksunluğunu eğlenceli bir şekilde dile getiriyor. Pozunuz, kadrajınız ya da ışığınız ne kadar iyi olursa olsun ne yazık ki LEGO fotoğraflarına sahip olamazsınız.

LEGO markasının üretim müdürü Marc Goodchild, Poloraid OneStep için ilham kaynağının kameranın ikonik tasarımına olan hayranlığından geldiğini paylaşıyor ve konsepti Fransa'da bir tatil sırasında oluşturmaya başladığını ve tasarımı uzun sürede oluşturduğunu açıklıyor. Çocukluğunu 70'lerde geçiren ve geçmişe özlem duyan herkesi sevindiren bu iş birliği en az LEGO'nuzu yaparken verdiğiniz emek kadar özel. 

516 parçalı model 3,5 inçten fazla yüksekliğe, 3,5 inç genişliğe ve altı inç derinliğe sahip. Rengarenk tasarımıyla ve ilginç özelliklerle süslenmiş bu LEGO kamera 1 Ocak 2024'te ön satışa çıkıyor.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir