LEGO ve Adidas İş Birliği ile Giyilemeyen Superstar Seti

Geçtiğimiz günlerde LEGO, Adidas ile iş birliği yaparak Adidas'ın ZX 8000 modelini oluşturan bir koleksiyon hazırlamıştı. Şimdi ise Adidas'ın ikonik Superstar modelinde, LEGO x Adidas iş birliği ile bir koleksiyon hazırlandı.

https://pazarlamasyon.com/legodan-400-bin-parcali-gercek-boyutlu-lamborghini-seti/

LEGO ve Adidas iş birliği ile hazırlanan Superstar spor ayakkabılar, LEGO parçalarıyla birlikte raflarda yerini alacak. Yetişkinler için hazırlanan LEGO Superstar spor ayakkabı, siyah bantlı ve beyaz renklerini içererek klasik Superstar LEGO tasarımlı olacak. Tuğla desenlerini andıracak şekilde hazırlanmış deniz kabuğunu andırdan burnu ile üç çizgili ve topuk şeridiyle deri bir yapıya sahip olacak.

Ayrıca koleksiyoncuların LEGO parçalarını kullanarak ikonik spor ayakkabıyı inşa etmelerine yardımcı olacak daha önce hiç görülmemiş bir Superstar yapım parçası setini tanıttı. LEGO ve Adidas hayranlarının, sağ veya sol ayakkabılardan birini satın almanın yanı sıra iki çifti satın alabilmeleri de mümkün. Orijinal Superstar ayakkabıda bulunan ipler de setin içerisinde yer alıyor.

 

1 Temmuz'da satışa sunulacak olan LEGO ve Adidas iş birliği ile geliştirilen Superstar LEGO setinin, 90 ile 140 dolar arasında bir fiyatta olacağı biliniyor.

Tanıtım tarihi belli olan Galaxy S serisinden ilk video

Samsung Galaxy S serisinin son modeli S22'nin tanıtım tarihi belli oldu.

Bunlar İlginizi Çekebilir