LEGO üç boyutlu yazıcı tarafından üretilen ilk oyuncağını piyasaya sürüyor

LEGO, üç boyutlu yazıcı ile ürettiği ilk oyuncağı satışa sunuyor. Şirketin satışa sunulan ilk 3D baskılı oyuncağı ise sevimli ahşap bir ördek.

LEGO tarafından üç boyutlu yazıcı ile üretilen oyuncak ördek 11,95 dolar fiyatla, minifigür bir aksesuar olarak geliyor. Oyuncağın bir diğer özelliği ise açılıp kapanan bir gagaya sahip olması.

Daha önce 2019 yılında gerçekleşen LEGO Inside Tour katılımcılarına dağıtılan oyuncak figür artık tamamen LEGO severlerle buluşmaya hazır. LEGO Kurucusu Ole Kirk Kristiansen özel üretilen oyuncağın önümüzdeki haftalarda Danimarka'nın Billund kentindeki LEGO House'da sınırlı bir süre için satışa sunulacağını söyledi.

LEGO, yenilikçi 3D baskı teknolojisini gelecekteki ürünlere dahil etmek için bir pilot uygulamanın parçası olarak küçük partiler halinde oyuncak ördekler dağıtıyor. Gelecek dönemlerde ise oyuncak üretimlerinde tamamen 3D baskıya geçip geçmeyeceği ise merak konusu.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir