LEGO'dan The Office uyarlaması

LEGO, popüler The Office dizisinin 1164 parçalık setini oluşturdu.

Geniş hayran kitlesine sahip sevilen dizi The Office'in karakterlerini hiç yanınızda hayal ettiniz mi? LEGO, bu hayali kısmen gerçeğe dönüştürerek 1164 parçalık The Office seti hazırladı. Dizinin büyük hayranı olduğunu belirten Jaijai Lewis, dizide öne çıkan kâğıt şirketi Dunder Mifflin'in birçok alanını LEGO parçalarına dönüştüdü.

The Office'te öne çıkan sahnelerin de yer aldığı LEGO setinde, Michael’ın "World’s Best Boss" yazılı kupası, Jim’in Dwight’a şaka yapmak için jöle tatlısı içine yerleştirdiği zımba gibi küçük ama etkili detayların yanı sıra, Michael, Dwight, Jim, Pam, Ryan, Angela, Oscar, Kevin, Stanley, Kelly, Phyllis, Meredith, Creed, Toby ve Darryl karakterleri de bulunuyor. Ayrıca  Angela’nın kedisi Garbage’ın da mini figürü 1164 parçalık sette es geçilmeyen ayrıntılardan biri.

Walmart’ta 120 dolara yalnızca ön siparişe açık olan The Office seti, 1 Ekim’de ABD ve Kanada'da bulunan LEGO mağazalarında satışa sunulacak. Ülkemizde ve diğer ülkelerde ise sadece online olarak satılacak.

 

 

 

 

 

Bu gönderiyi Instagram'da gör

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

LEGO (@lego)'in paylaştığı bir gönderi

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir