LEGO 1980'lerin İkonik Reklamını Yeniden Yarattı

Hiç çocuğunuzu 1981'deki o ünlü LEGO reklamında görmek istediniz mi? Ya da hiç kendiniz o reklamda olmak istediniz mi? LEGO, şimdi yeni bir reklam kampanyası ile o reklamın bir parçası olabileceğinizi söylüyor. Özellikle geleceğin başrolleri olacak olan şimdinin kız çocukları için 8 Mart Dünya Kadınlar Günü vesilesiyle LEGO yeni bir reklam kampanyası başlattı.

LEGO Grup, aileleri, 1981 tarihli ikonik LEGO reklamını yeniden oluşturarak, bu yılki 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü desteklemek için kampanyayı başlattı. Genç bir kızın eserini gururla elinde tuttuğu yeni kampanya, hayranların kendilerini benzer bir reklamda görmelerini sağlayacak.'What it is beautiful' reklamının 40. yıldönümünde, LEGO Group gelecek nesil kadın liderlerin becerilerini, ilgi alanlarını ve yaratıcı potansiyellerini kutlamaya yardımcı olmaya çağırdı.

Kampanya için LEGO, ebeveynlerden çocuklarının tasarımlarını tutan fotoğraflarını çocuklarının yaratıcı yaklaşımını tanımlayan birkaç anahtar kelimeyle birlikte  LEGO'nun web sitesine göndermelerini istedi. Fotoğraflar  1981 yılındaki ikonik reklam tarzında sonradan düzenlenerek ailelere mail atıldı.

LEGO Grup Küresel Baş Ürün ve Pazarlama Sorumlusu Julia Goldin, ''LEGO Group'ta çocukların rol modellerimiz olduğuna inanıyoruz. Onları her gün ilham almak için arıyoruz ve toplumsal cinsiyet kalıplarını yıkmalarına ve herkes için fırsatlar yaratmalarına yardımcı olmak istiyoruz. Bu kampanya aracılığıyla ebeveynlerin yardımıyla günümüzün genç kadınlarının becerilerini ve yaratıcı potansiyelini  yeni nesil harika kadın liderlerini kutlamak istiyoruz!'' diyerek yeni kampanyalarını duyurdu.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir