LC Waikiki maymunu 20 yıl sonra geri döndü

Okul alışverişinin başladığı bu dönemde müşterilerine sürpriz yapan LC Waikiki, ikonik maymununu defter kapaklarına ekledi. Şirket, okul alışverişini LC Waikiki internet sitesi üzerinden yapan müşterilerine maymunun yer aldığı bir defter hediye etti.

LC Waikiki, yaklaşık 20 yıldır ortalarda görünmeyen markası ile özdeşleşmiş olan maymun figürünü okulların açılmasının yaklaşmasıyla birlikte yapılan alışveriş döneminde  yeniden getirdi. Şirketin internet mağazasını kullanarak okulla ilgili alışveriş yapan müşterilere kapağında LC Waikiki'nin ikonik maymununun yer aldığı bir defter hediyesi gönderildi.

Şirketin ikonik maymun figürü özellikle 90'lı yıllarda oldukça popülerdi. Çoğu insan LC Waikiki'nin maymununun olduğu poşetleri ve çıkartmaları bir zenginlik simgesi olarak görürdü. Fakat yıllar içerisinde LC Waikiki, yalnızca çocuklar yerine yetişkinlere de hizmet vermeye başladı ve bu değişiklikle maymun figürü tarihe karıştı. Marka, daha sonra kadın ve erkek giyim kategorilerini de kapsayarak hem logosunda hem de poşetlerinde değişime gitti. O ünlü figür şimdi müşterilerin karşısına bir defter kapağında çıkmış oldu.

LC Waikiki'nin müşterilere hediye olarak gönderdiği defterde yer alan notta; "Bizden sana küçük bir hediye. Öğretmenlerin ve arkadaşlarınla güzel anılar biriktirdiğin, derslerinde yıldız gibi parladığın yeni bir eğitim ve öğretim yılı dileriz. Biz hep yanındayız, nice sağlıklı ve başarılı günlere..." ifadelerini yer aldı.

Markanın çok konuşulan defter armağanıyla ilgili açıklamalar yapan LC Waikiki E-Ticaret Genel Müdürü Ömer Barbaros Yiş ise tüm öğrencilere sağlık ve başarı diledi. Yiş; "Okul alışverişini LC Waikiki online sitemizden yapan anne babalarımıza ufak bir sürpriz yapalım istedik. Nostaljik maymunumuzun kapakta yer aldığı defterimizi, bizlerin en değerlileri miniklerimize sağlık ve başarı getirmesi dileğiyle hediye ettik. Ekibimizden bir arkadaşımızın kızının, ben okula yeni başlıyorum diye LC Waikiki bana hediye göndermiş diyerek sevincini paylaşması bizleri çok mutlu etti. Tüm güzellikler hep onlarla olsun." açıklamasında bulundu.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir