Lay's'ten parmak ucu yıkama makinesi

Lay's, cips yedikten sonra ellerini yıkamaya üşenenler için parmak ucu yıkama makinesi üretti.

Güzel bir film için tüm atıştırmalıklarınızı hazırlayıp güzelce yerinize yerleştiğinizi düşünün. Muhtemelen filmin ilk beş dakikasında tüm atıştırmalıklarınız bitecek ve geriye sadece cips soslu parmaklarınız kalacak. Bu aşamadan sonra filmi durdurup yerinizden kalkıp ellerinizi yıkamak muhtemelen isteyeceğiniz en son şeydir. Lay's de bu sorundan yola çıkarak yerinizden kalkmadan parmaklarınızı temizlemeniz için bir alternatif üretti.

Patates cipsi markası, cips sosuyla kirlenen parmaklarınızı temizlemek için ufacık bir makine tasarladı. Lay's'in cips paketine benzeyen "Lay's Washing Finger Machine", yerinizden kalkmadan parmaklarınızı temizlemeyi vadediyor.

15 santimetre yüksekliğinde ve 11 santimetre genişliğindeki bu makine, USB-C ile çalışıyor ve parmak uçlarınızı algıladığında sterilize etmek için alkol püskürtüyor. Ayrıca makine, yeniden doldurulabilir bir depoya sahip.

Lay's tarafından Tayvan'daki cips severler için üretilen makineden yalnızca beş adet üretildi. Fiyatı ise yaklaşık 700 dolar olarak belirlendi.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir