Lacoste, Müşterilerini Kullanmadıkları Kıyafetleri Bağışlamaya Teşvik ediyor

Lacoste, online siparişlerin teslimat fişlerinde müşterilerini kullanmadıkları kıyafetleri Fransız derneği Apprentis d'Auteuil'e bağışlamaya davet ediyor.

Lacoste, zorlu geçen 2020 yılında iyilik yapmak için kolları sıvadı. Fransız reklam şirketi BETC ile iş birliği yapan Lacoste, 1866'dan beri gençleri eğitmek, yetiştirmek, sosyal ve profesyonel hayata entegre etmek için çalışan bir Fransız derneği olan Apprentis d’Auteuil için bir kampanya başlattı.

https://pazarlamasyon.com/lacoste-tehlike-altindaki-hayvanlara-dikkat-cekmek-icin-logosunu-degistirdi/

14-20 Aralık tarihlerinde Lacoste'tan sipariş veren müşteriler, paketlerinin Apprentis d ’Auteuil için bir teslimat fişi ile birlikte geldiğini fark etmiş olabilirler. Teslimat fişleri, tüketicileri herhangi bir markaya ait kullanmadıkları giysileri Apprentis d'Auteuil'e ücretsiz olarak göndermeye davet ediyor.

Lacoste’un marka ve pazarlama başkan yardımcısı Catherine Spindler, Lacoste Vakfı'nın gençlerin spor yoluyla entegrasyonu programını destekleyerek dernekle iş birliği yaptığını söyledi. Spindler, "Give for Good ile, bu dernekle birlikte en savunmasızları destekleme sözümüzü yerine getiriyoruz." dedi.

https://pazarlamasyon.com/gucci-ikinci-el-urunleri-satacagi-bir-online-magaza-aciyor/

BETC kreatif direktörleri Aurélie Scalabre ve Olivier Aumard ise, "Bazıları için daha da zor olabilecek 2020'den ve yıl sonu kutlamalarından sonra, e-ticaretin en aktif haftalarından birinde Lacoste çevrimiçi siparişlerine bir dayanışma jesti eklemek istedik." açıklamasında bulundu.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir