Kurşun geçirmezlik testinden çıkan Tesla Cybertruck yolda görüntülendi [Video]

Elon Musk, Cybertruck'ın kurşunlara karşı dayanıklılığını test etmek amacıyla "makineli tüfekle" bir test gerçekleştirdiğini duyurdu.

Uzun süredir beklenen Tesla Cybertruck, bir otobanda sürücü kapısı kurşun delikleriyle dolu olarak görüntülendi. Yoldan geçen bir kişi tarafından çekilen görüntüler, sosyal medyada ses getirdi.

Videonun yayınlanmasının ardından birçok kişi, Cybertruck'ın saldırıya mı uğradığını yoksa sadece bir test mi olduğunu merak ediyordu. Merakla beklenen cevap, Tesla CEO'su Elon Musk'tan geldi. Musk, bu görüntülerin bir kurşun geçirmezlik testinin sonucu olduğunu açıkladı. Musk, yapılan testte, "Thompson M1A1" model bir taramalı tüfek kullanıldığını belirtti ve testi "Al Capone tarzı" bir deneme olarak tanımladı.

Elon Musk, yaptığı açıklamada, "Bir Tommy Gun silahının tüm şarjörünü Al Capone tarzında sürücü kapısına boşalttık. Yolcu bölümüne hiç mermi girmedi" dedi.

Tesla'nın fütüristik arabası hakkında daha fazla detayı, 30 Kasım'daki etkinliğinde birlikte öğreneceğiz.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir