Kürşat Apan Meetup Istanbul sahnesinde!

Meetup Istanbul 2023'ün konuşmacıları belli olmaya devam ediyor.

2015 yılından bu yana konu ve konuklarıyla iletişim ve pazarlama dünyasının kapılarını inovatif zihinlerle aralayan Meetup Istanbul 2023''ün temasını sizlerle paylaşmıştık.

“RE:” olarak belirlenen bu yılki temasıyla Meetup Istanbul'un yeni buluşmasında yer alacak konuşmacılar da belli olmaya başladı. Meetup Istanbul 2023 sahnesinde konuşmacı olarak yer alacak olan yeni konuğumuz, Mey Diageo Tedarik Zinciri Direktörü Kürşat Apan oldu.

Dilerseniz Meetup Istanbul sahnesinde yer alacak konuşmacımız Mey Diageo Tedarik Zinciri Direktörü Kürşat Apan'ı daha yakından tanıyalım...

Kariyer hayatına 2000 yılında DanoneSa’da fabrikalardan sorumlu Finansal Kontrolör olarak başlayan Kürşat Apan, sonrasında Ankara Fabrika Müdürü olarak görev yaptı. 2004 yılında Pepsico’da göreve başlayan Apan, buradaki kariyeri boyunca İzmir Fabrika Müdürlüğü, Planlama ve Lojistik Müdürlüğü, Satınalma Verimlilik Müdürlüğü pozisyonlarında görev aldı. 2011 yılında Yıldız Holding’te Uluslararası Operasyonlar Tedarik Zinciri Direktörü olarak görev alan Apan, 2013- 2016 yılları arasında holding bünyesinde Kıdemli İçecek Grubu Direktörlüğü ve Üretim &Tedarik Zinciri Genel Müdürlüğü görevlerini üstlendi.

2016 yılında DyDo İçecek’e Türkiye Üretim ve Tedarik Zinciri Genel Müdürü olarak katılan Apan, sonrasında Operasyonlar ve Satıştan Sorumlu Genel Müdür (COO) görevinin yanı sıra yönetim kurulu üyeliğini eş zamanlı olarak yürüttü. Apan 2019 yılında da Nestlé Waters’ta İş Geliştirme Direktörü olarak görev yaptı.

2014-2019 yılları arasında Ambalajlı Su Üreticileri Derneği ve Meşrubatçılar Derneği yönetim kurullarında yer alan Kürşat Apan, her iki kurumda da başkan yardımcılığı görevinde bulundu. 2019 yılından itibaren Türkiye Gıda Federasyonu’nda ve Çevko Vakfı’nda yönetim kurulu üyeliklerine seçilen Apan, TGDF yönetim kurulu üyeliği görevine devam etmekte.

2020 yılında Mey Diageo’da Tedarik Zinciri Direktörü olarak katılan Apan aynı zamanda Yönetim Kurulu Üyesi olarak görevini yürütmekte.

Meetup Istanbul hakkında daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir