Krispy Kreme, Üzerlerinde Şirin Mesajlar Bulunan Kalp Şeklinde Donut'lar Çıkarttı

  • Donut dükkanı zinciri Krispy Kreme, Sevgililer Günü'ne özel olarak kalp şeklinde ve üzerinde sevimli mesajların yer aldığı donut'lar çıkarttı.
  • Markanın "sohbet donut'ları" olarak isimlendirdiği bu donut'ların üzerinde "Evet De", "Beni Seç!", "Benim Ol" "Seni Seviyorum" ve "Beni Ara" gibi şirin ve sevgi dolu 12 farklı ifade yer alıyor.
  • İlgili Yazı: Krispy Kreme, Dünya Diyabet Günü'nde Bedava Donut Dağıttı

Sevgililer Günü yaklaşıyor ve her sene olduğu gibi, bu sene de markaların Sevgililer Günü'ne özel olarak hazırladıkları ürünler yavaş yavaş gün yüzüne çıkmaya başlıyor. Ve bu ürünlerden bazıları da diğerleri arasından sıyrılarak dikkatimizi çekmeyi başarıyorlar. Sevgililer Günü'ne özel olarak hazırlanan bu ürünlerden biri de donut dükkanı zinciri Krispy Kreme'den geldi.

Krispy Kreme, kalp şeklinde ve üzerinde sevimli mesajların yer aldığı donut'lar çıkarttı. Markanın "sohbet donut'ları" olarak isimlendirdiği bu donut'ların üzerinde "Evet De", "Beni Seç!", "Benim Ol" "Seni Seviyorum" ve "Beni Ara" gibi şirin ve sevgi dolu 12 farklı ifade yer alıyor. Bununla birlikte bu sohbet donut'larından satın almak isteyen müşteriler, dört farklı dolgu arasından seçim yapabiliyorlar.

Insider'in bununla ilgili olarak paylaştığı habere göre, sınırlı sayıdaki bu özel donut'lar, ABD genelindeki belirli Krispy Kreme dükkanlarında, 30 Ocak'ta satışa sunulmaya başlandı ve 14 Şubat'a kadar da satılacak. Bunun yanı sıra şirket, 6 Şubat Çarşamba günü Krispy Kreme Rewards üyelerine ücretsiz olarak bir sohbet donut'ı verecek.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir