Kraliçe Elizabeth'in doğum gününe özel Barbie bebek hazırlandı

Popüler oyuncak üretim şirketi Mattel, Kraliçe II. Elizabeth'in İngiliz tahtındaki 70 yıllık şerefine, sınırlı sayıda Kraliçe Elizabeth oyuncak bebeğini piyasaya sürdü.

Dünyanın en ünlü oyuncaklarından 'Barbie' ile bilinen oyuncak üretim şirketi Mattel, İngiltere Kraliçesi II. Elizabeth'in İngiliz tahtındaki 70. yılının şerefine sınırlı sayıda Kraliçe Elizabeth bebeği piyasaya süreceğini duyurdu. Monarşiler arasında 70. yıl dönümü anlamına gelen Platinum jubilee ve Kraliçe'nin 96. yaş gününü anmak için Mattel, kraliçeye kendi Barbie bebeğini hediye ederek onurlandırdı. 

kraliçe-elizabethin-96-dogum-gunune-ozel-hazirlanan-barbie-bebek

Sınırlı sayıda piyasaya sürülen bebek, Kraliyet Ailesi Nişanı madalyonlarını taşıyan ve ülkenin en kıdemli şövalye düzenini temsil eden bir kuşak, kraliçeyle özdeşleşmiş saç imajı ve Kraliçe'nin hayatı boyunca portrelerde giydiğine benzer ipeksi, fildişi bir elbiseyle geliyor. Diğer bir ayrıntı ise oyuncak bebeğin, bir zamanlar Kraliçe'nin büyükannesine ve annesine ait olan tacı takması. Tüm ayrıntılar düşünülerek tasarlanan bebek, Buckingham Sarayı'nın taht odasının önünde duracak şekilde tasarlanmış bir kutu ile geliyor.

kraliçe-elizabethin-96-dogum-gunune-ozel-hazirlanan-barbie-bebek-2

 

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir