KFC Türkiye ikonik kovasını yeni yıla özel yeniden tasarladı

KFC Türkiye, İllüstratör ve Tasarımcı Murat Kalkavan'ın tasarladığı yeni yıla özel kovalar hazırladı.

İŞ Gıda çatısı altında hizmet veren KFC Türkiye, ikonik kovasının tasarımını kısa bir süreliğine İllüstratör ve Tasarımcı Murat Kalkavan'ın hazırladığı yılbaşı kovası tasarımı ile değiştirerek yeni yılı coşkuyla karşılamaya hazırlanıyor. Özel tasarım kovalar 21 Kasım itibarıyla aralık ayı boyunca tüm restoranlarda verilen kova siparişlerinde müşterilere eşlik edecek. Ayrıca KFC Türkiye’de bir yılbaşı klasiği olan Kutlama Kovası, bu döneme özel 2 kanat hediyesi ile sunulacak.

Özel tasarım kovaları KFC severlerle buluşturmak için heyecanlı olduklarını belirten KFC Türkiye CMO’su Özkan Özyavuz,"Her adımımızın arkasında müşteri odaklı, yenilikçi pazarlama stratejimiz yatıyor. Kolay erişilebilirliği önceliklendirdiğimiz yapımızla tüketicilerin keyifli anlarında akıllarına gelen ilk marka olmak bizim için çok kıymetli. İkonik kova menülerimizin Türkiye’de 30 yılı aşkın süredir tüketicilerimizin keyifli paylaşım anlarına eşlik ettiğini ve bu anlara lezzet kattığını biliyoruz. Buradan hareketle ikonik KFC kovamızı yılbaşına özel yeniden tasarlayıp yılbaşı heyecanını paylaşmaya teşvik etmeyi amaçladık. Özellikle son iki yıldır reklam kampanyalarımızda uyguladığımız eğlenceli ve samimi marka dilini şimdi de İllüstratör Murat Kalkavan imzalı tasarımlarımızla ikonik kovalarımıza da yansıttığımız için mutluyuz. Yeni projemizle misafirlerimizin sofralarını süslemeyi ve her zaman olduğu gibi bu en özel anlarında da onlara eşlik etmeyi hedefliyoruz" dedi.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir