KFC, patates kızartmalarına cenaze töreni düzenledi

KFC Kanada, eleştirilen patates kızartmalarına veda etmek için cenaze töreni düzenledi.

KFC Kanada, uzun zamandır eleştirilerin hedefinde olan patates kızartmalarına veda ederek hayranlarının kalbini yeniden kazanmak için yeni baharatlı patates kızartmalarını tanıtıyor. Fast food zinciri, lezzetsiz patatesi kızartmalarına son bir "hoşça kal" demek için ise 'Patates Kızartma Cenazesi' düzenledi.

Toronto sokaklarında bir cenaze alayı ve çevrim içi bir cenaze töreni gerçekleştiren KFC, eski patates kızartmalarına veda etmek için görkemli bir Patates Kızartma Cenazesi hazırladı.

KFC hayranları, cenaze arabasının Yonge-Dundas Meydanı ve Budweiser sahnesi gibi önemli noktalarda durarak Toronto sokaklarında geçişi sırasında, eski patates kızartmalarına son kez veda etme fırsatı buldular. Kişisel olarak katılamayanlar için ise çevrim içi olarak canlı yayınlanacak bir cenaze töreni, 1 Ağustos 2023'te düzenlenecek.

Yeni tanıtılan baharatlı patates kızartmaları ise hayranlara, daha gevrek ve lezzet dolu olacağının sözünü veriyor ve zorlu lezzet eleştirmenlerini bile tatmin etmeyi hedefliyor. Ayrıca fast food devi, yeni patates kızartmalarını 1 dolar karşılığında deneme imkânı sunuyor.

KFC'nin patates kızartmalarını yenileme kararı, müşteri geri bildirimlerine yanıt olarak geldi; zira müşteriler, eski patates kızartmalarıyla hayal kırıklığı yaşadıklarını dile getirmişlerdi. Courage ile işbirliği içinde geliştirilen bu yaratıcı kampanya, açık hava reklamları, televizyon, çevrim içi video ve sosyal medya dahil çeşitli platformlarda yer alıyor.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir