KFC'nin ikonik kovası basketbol potasına dönüştü

KFC Kanada'da dünyanın ilk kışlaştırılmış açık hava basketbol sahası KFCourt'u, soğuk havalarda da dışarıda antrenman yapmak isteyen basketbolseverlerin hizmetine sundu.

KFC, Kanada'nın soğuk ve sert geçen kış aylarında basketbolu açık havaya taşımak için adım attı.

Fast food zinciri, "dünyanın ilk kışlaştırılmış açık hava basketbol sahası" olarak iddia edildiği KFCourt ile basketbolseverleri soğuk havalarda da antrenman yapmaya davet ediyor. Tabii KFCourt isminde olduğu gibi bünyesinde de KFC'den birçok öge barındırıyor. KFC'nin ikonik kovasının basketbol potasına dönüştüğü bu saha, oyuncuların Toronto Raptor Gary Trent Jr tarafından kort başında becerilerini geliştirebilme imkânı da sunuyor.

Antrenman sırasında oyuncuların ısınmaları için Pepsi sponsorluğunda merkezi ısınma sistemi kurulan KFCourt, Toronto'daki The Bentway'de 22 Şubat'a kadar hizmet vermeye devam edecek. 

Hizmetten faydalanmak için KFCourt'a 5 dolar karşılığında rezervasyon yapmak gerekiyor. Fast food zinciri, elde edilen geliri yardım kuruluşlarına bağışlayacaklarını belirtti.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir