KFC, kovaları için kazak tasarladı

KFC, sınırlı sayıda üretilen Finger Lickin' Chicken Mitten Bucket Hugger adındaki örülmüş kazak şeklindeki aksesuarını tatil şenlikleri için piyasaya sürüyor.

Finger Lickin' Chicken Mitten Bucket Hugger dünyaca ünlü kızarmış tavukların kovasını sıcacık bir şekilde saran, KFC tatil tasarımına sahip, türünün tek örneği olan bir örgü kazak. KFC, kış sezonunu kutlamak için en sıcak tutan yemek aksesuarını tanıttı ve bunu dünya çapındaki ikonik kızarmış tavuk kovasını bir tatil simgesine dönüştürdü.

KFC Finger Lickin' Chicken Mitten Bucket Hugger aksesuarını, müşterilerin kızarmış tavuklarını soğuk kış havalarında güvenle taşımasına olanak tanıyan bir tavuk kovası rahatlığı sağlaması için üretti. Sadece parmakları sıcak tutmak ile kalmayıp, aynı zamanda tavuğun sıcak ve taze kalmasını sağlıyor. 9-11 Kasım tarihlerinden başlayarak, kova yemeği sipariş eden KFC müşterileri, kendi eldivenli kova kazaklarını talep etmeye hak kazanacak.

Türkiye metaverse'e hazır mı? [Araştırma]

Kuantum Araştırma’nın Pazarlamasyon için gerçekleştirdiği “Metaverse Kavramı Araştırması”; toplumda ve işletmelerde metaverse kavramı konusundaki algıya ve bilgi düzeyine ışık tutuyor.

Bunlar İlginizi Çekebilir