Kelebek Mobilya'dan kız çocuklarının eğitimi için kelebek etkisi yaratacak kampanya

Kelebek Mobilya, bu yıl 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nde deprem bölgesindeki kız çocuklarının eğitimlerine katkıda bulunmak amacıyla "Kızlarımıza Kelebek Bursu" programını başlatıyor.

Kelebek Mobilya deprem bölgesindeki ailesini kaybetmiş kız çocuklarının eğitimlerine destek olmak için "Kızlarımıza Kelebek Bursu" projesini başlatıyor.

Türk Eğitim Vakfı (TEV) işbirliği ile yürütülecek projede Kelebek Mobilya olarak ilk aşamada 200 lise, meslek okulu ve üniversite öğrencisi olan kız çocukları için burs sağlanacak. Uzun soluklu planlanan projede daha çok burs imkânı yaratabilmek için yurt içi ve yurt dışı hesaplarıyla TEV Kelebek burs fonu hesabı açılarak dileyen herkesi bağış yapmaya ve Kelebek Etkisi yaratmaya davet ediyor.

Proje için hazırlanan Kurumsal Sosyal Sorumluluk filminde daha önce Kelebek reklamlarında marka yüzü olarak rol alan ünlüler; Nükhet Duru, Tolgahan Sayışman, Almeda Abazi Sayışman, Cem Belevi ve Şebnem Sungur’da projeye destek veren isimler arasında.

Künye

Reklamveren: Kelebek Mobilya

Reklamveren Yetkilisi: Serkan Kaplan

Reklam Ajansı: Ultra

Yönetmen: Faruk Kaptan

Prodüksiyon: İmagine

Post Prodüksiyon: Mattepost

Müzik: Universal

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir