Karşınızda Türkiye'de en çok satan oyunlar

Steam, yeni sayfasını kullanıma sundu! Karşınızda "Türkiye'de en çok satan oyunlar"

Popüler oyun mağazası Steam, yakın zaman önce platforma eklediği yeni sayfası ile ülke ve bölgelere gre "En çok satan oyunları" gözler önüne serdi. Gerçek zamanlı olarak güncellenen sayfada, "Türkiye'nin en çok satan oyunları" da yer alıyor.

Call of Duty: Modern Warfare II 

C-O-D

Listenin ilk sırasında, piyasaya sürüldüğü sıralarda özellikle fiyatı ile gündeme gelen Call of Duty: Modern Warfare II yer alıyor. 1.099 TL fiyat etiketiyle karşımıza çıkan oyunun yapımcılığını Infinity Ward üstleniyor. 

Cyberpunk 2077 

CY-1

Listenin ikinci sırasında ise, 2020 yılında CD Projekt tarafından yayınlanan rol yapma oyunu Cyberpunk 2077 karşımıza çıkıyor. Piyasaya sürülmesinin ardından Cyberpunk 2077, birçok hata barındırması ve konsolların oyunu kaldıramamasıyla gündeme gelmişti. Yaşanan aksiliklerden ardından ise CD Projekt Red'in hisseleri ciddi bir düşüş göstermişti.

FIFA 23

FIFA

Listenin üçüncü sırasında, ön sipariş temelli satışı yapılan FIFA 23 yer alıyor. Oyun Steam'de 699 TL’lik fiyat etiketiyle satılıyor. Futbol meraklılarının heyecanla beklediği oyun, 1 Ekim tarihinde çıkış yapacak.

Karşınızda "Türkiye'de en çok satan oyunlar"

steam-2

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir