İpek Ersavaş P&G Türkiye’den Ayrıldı

P&G Türkiye, Kafkasya ve Orta Asya Pazarlama Operasyonları Direktörü İpek Ersavaş görevinden ayrıldı.

Konuyla ilgili yazılı açıklamada bulunan P&G Türkiye, Kafkasya ve Orta Asya Yönetim Kurulu Başkanı Tankut Turnaoğlu şunları söyledi:

“Yaklaşık 18 yıldır P&G bünyesinde çalışan ve son olarak P&G Türkiye, Kafkasya ve Orta Asya Pazarlama Operasyonları Direktörlüğü görevini başarıyla yürüten arkadaşımız İpek Ersavaş; 17.01.2020 itibarıyla yeni kariyer fırsatlarını değerlendirmek üzere aramızdan ayrılmıştır.

Kendisine, P&G ailesi ve markalarına yıllar boyu çeşitli görevlerde verdiği katkılar ve gösterdiği liderlik için teşekkür eder, bundan sonraki kariyerinde başarılar dileriz. Bu süreçte, kendisinden boşalan göreve yeni bir atama yapılana kadar tüm pazarlama operasyonları faaliyetlerimiz benim liderliğimde, Medya Grup Müdürümüz Zeynep İnan, Veri ve Ortaklıklar Müdürümüz Merve Yeşil ve Müşteri Kanallarında Pazarlama Müdürümüz Arif Ülker’den oluşan pazarlama operasyonları ekibimiz tarafından yönetilecektir.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir